2019 10 23

Siūtų žaislų paroda bibliotekoje

Prisidedant mokyklos bendruomenei prie darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo, bibliotekoje vyksta mokytojos Elvyros Šaučiūnienės siūtų žaislų paroda „Gyvenimas – tarsi pasakoje“.

Parodoje žaislų įvairovė: ir meiliai žiūrintys katinėliai, rimtai nusiteikusi pelėda, ir įvairūs veikėjai iš vaikystėje skaitytų pasakų. Mokytojos rankdarbiai, pasiūti iš likusių medžiagų atraižų, skiaučių su meile ir šiluma, yra ne tik išskirtiniai, bet parodo, kad nereikalingos medžiagos gali būti panaudotos saviraiškai, grožio kūrimui. Paroda organizuojama siekiant prisidėti prie išteklių tausojimo.
  Pasidžiaukime nuostabia gyvūnėlių kolekcija!

Bibliotekininkė Gitana Karvelienė